Skip to main content
Til toppen
Bli Kunde / Logg inn Book Educator

Davines Century of light refill

Varenr.: 90905485
Lagerbeholdning:
inkl. mva.

Den populære refill-kampanjen til Century of light er tilbake
På lager fra 31.mars!

Davines sitt eksklusive blekesystem, formulert for å ta vare på og beskytte håret under bleking, tilbyr blekepulver som refill for å redusere sitt avtrykk på miljøet.

MILJØVENNLIG REFILL
Ved å tilby blekepulver som refill, reduserer Davines bruken av unødvendig emballasje og plastforbruk. Dette initiativet er en del av selskapets engasjement for bærekraft og en mer miljøvennlig fremtid. Den smarte refill-løsningen sørger for mindre avfall, samtidig som frisørene kan opprettholde den samme høye kvaliteten på sine behandlinger.


BESKYTTER HÅRET UNDER BLEKINGEN
Davines forsknings- og utviklingslaboratorier har forsket på behandlinger som styrker og beskytter keratinbindingene som er den viktigste strukturelle faktoren i håret, og har laget en spesiell blanding av ingredienser og antioxidanter som gir ekstra forsterkning og beskyttelse til håret.


PATENTERTE FORMLER
Davines sine forsknings og utviklingslaboratorier har utviklet en eksklusiv Hair Protective Booster. Ved å kombinere den forsterkende kraften av maleinsyr og den sterke antioksidantkraften av liposyre, får man en ekstraordinær effekt på håret som beskytter det mot oksidativ skade som kan svekke eller føre til brudd under bleking eller lysning. Håret vil være elastisk, kompakt og ekstremt mykt. Formlene for Progress og Liberty er beriket med eksklusive Hair Protective Booster; Tolerance, er dermatologisk testet for å være mild på hodebunnen, takket være forekomsten av oljer som finnes i formuleringen.

Kjøp
2 x Refill Progress Blekepulver


27% rabatt 

Pris 990,-
Verdi 1.358,-

Generelle egenskaper
Produktnummer fra produsent 90905485
Serie Kampanjer
Lenker
Min side